Dzięki środkom finansowym z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i przy wsparciu finansowym gminy Jordanów udało się przeprowadzić remont średniego samochodu ratownictwa technicznego (GBART) jednostki OSP Naprawa Mercedes Benz Atego 1429.

W ramach prac wykonano remont skrzyni biegów, remont układu przeniesienia napędu, remont autopompy, a także zregenerowano wtryskiwacze paliwa i wymienione zostały łożyska mostu napędowego. Dzięki temu, samochód będzie mógł dalej służyć strażakom – ochotnikom w niesieniu pomocy potrzebującym.

Całkowity koszt remontu to 40 000 zł, z czego 30 000 zł to środki z Urzędu Marszałkowskiego Urzędu Województwa Małopolskiego, a kwotę 10 000 zł przeznaczyła gmina Jordanów.