W dniu 25.03.2022 r., w Łętowni, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

W konkursie wzięło udział dwudziestu recytatorów, w tym ośmiu w kategorii ”3 i 4-latki” i dwunastu w kategorii ”5 i 6-latki”.

Ich występy oceniała komisja w składzie: Beata Firek, Dobrawa Cieżak i Gabriela Korbel.
Komisja, po obejrzeniu wszystkich występów, zdecydowała o przyznaniu pierwszych miejsc wszystkim recytatorom.

Szczególną uwagę komisji zwróciły recytacje w wykonaniu Diany Sularz, Liliany Hojnej, Natalii Jamrozik, Macieja Kowalczego, Wiktorii Migas, Bruno Urbana, Antoniny Świętek i Eryka Kowalczego.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział, nagrody książkowe i słodycze.
Nagrody przedszkolakom wręczył radny gminy Jordanów Piotr Firek wraz z komisją konkursową.

Organizatorzy dziękują przedszkolakom za udział w konkursie, a rodzicom i nauczycielom za przygotowanie recytatorów.

Więcej zdjęć: tutaj