Pierwsze miesiące tego roku to okres zebrań wyborczych w kołach gospodyń działających na terenie gminy Jordanów.

W dniu 26 marca br., w Toporzysku, odbyło się zebranie wyborcze Stowarzyszenia KGW „Niezłe Ziółka”, w wyniku którego dokonano wyboru nowego skarbnika i sekretarza.
Skarbnikiem została pani Anna Piekarczyk, a sekretarzem - pani Joanna Pyrtek.
Przewodniczącą koła pozostała pani Zofia Gruca, a także jej zastępczyni - pani Elżbieta Kawula.

Tydzień wcześniej „stary” zarząd podsumował miniony rok. Podczas zebrania sprawozdawczego członkowie stowarzyszenia wraz z zaproszonymi gośćmi wysłuchali sprawozdań przewodniczącej koła, skarbnika i komisji rewizyjnej. Za swoją działalność i osiągnięcia minionego roku władze zarządu otrzymały jednogłośnie absolutorium.

Wiele słów uznania i podziękowań do pań skierowali zaproszeni goście, a wśród nich: wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, były wójt gminy Jordanów Stanisław Pudo, przewodniczący Rady Gminy Daniel Mirek, a także dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.
Wszyscy zgodnie podkreślali nieocenioną rolę „Niezłych Ziółek” w działalności społeczno - kulturalnej, a zwłaszcza w kultywowaniu lokalnej tradycji i obyczajów.

Niezwykle miłym akcentem była kwiatowa niespodzianka dla pań z okazji Święta Kobiet, o którą zadbali panowie - członkowie honorowi stowarzyszenia. Nie zabrakło także życzeń dla pań, które obchodziły swoje imieniny.

Więcej zdjęć: tutaj