W Niedzielę Palmową, we wszystkich sołectwach gminy Jordanów, odbyły się konkursy palm wielkanocnych. Ich organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a także poszczególne parafie.

Do konkursów zgłoszono łącznie 187 palm, a ich oceny podjęły się specjalnie powołane komisje konkursowe.

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy, a fundatorami nagród byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Urząd Gminy w Jordanowie, proboszczowie poszczególnych parafii, a także sponsorzy.

Palmy, które wzięły udział w konkursie były niezwykle piękne, starannie wykonane, a co najważniejsze – zgodne z tradycją.

Więcej o konkursach palm w poszczególnych sołectwach naszej gminy przeczytacie tutaj