Zeszłoroczny czas pandemii pokrzyżował nieco plany i nie wszystkim parom obchodzącym jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego udało się odebrać nadane przez Prezydenta RP medale.

Co się jednak odwlecze to nie uciecze i kiedy tylko nastała możliwość Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jordanów Danielem Mirkiem odwiedzili Państwa Jadwigę i Jana Kuś z Wysokiej, którzy swoje złote gody obchodzili w listopadzie 2021 roku.

Włodarze gminy przekazali na ręce jubilatów pamiątkowy list gratulacyjny, Wójt Gminy w imieniu Prezydenta RP odznaczył ich medalami, a Przewodniczący Rady przekazał drobny upominek oraz kwiaty.

Nie zabrakło wspomnień i ciekawych anegdot, a także cennych rad.

Dostojnym jubilatom życzymy wiele dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności na kolejne, wspólnie spędzone lata.

tekst A. Grabski

Więcej zdjęć: tutaj