W dniu 19 maja br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła Gospodyń Wiejskich "Wysocanki" z Wysokiej.

W zebraniu uczestniczyły członkinie koła i zaproszeni goście, a wśród nich wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek, radny Andrzej Jąkała, prezes OSP Wysoka Tadeusz Tomczyk i dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.

Pierwsza część zebrania miała charakter sprawozdawczy. Zostały przedstawione sprawozdania z ubiegłorocznej działalności koła, w tym sprawozdanie finansowe, a także plany i zamierzenia na rok bieżący. Przedstawiły je zarówno przewodnicząca koła Irena Tomczyk, jak i skarbnik Wiesława Smętek.

Bogata działalność koła, zaangażowanie w liczne inicjatywy społeczno - kulturalne na rzecz gminy i sołectwa Wysoka sprawiły, że dotychczasowy zarząd uzyskał jednogłośne absolutorium.
Nic więc dziwnego, że w drugiej - wyborczej - części zebrania został wybrany ponownie na nową kadencję.

Zarówno wójt gminy, jak i dyrektor GOKSiP Jordanów i przewodniczący rady złożyli serdeczne podziękowania paniom za ich dotychczasową pracę i zaangażowanie, a także życzyli wszelkiej pomyślności i dalszej owocnej współpracy.

Wspólny posiłek i rozmowy przy stole zakończyły tegoroczne zebranie KGW.