„Vox Altisono” - w kręgu musicalowych inspiracji

Pod takim tytułem odbył się - wczoraj - koncert chóru „Vox Altisono” i szkolnego zespołu wokalnego „Osieleckie Dzwońce”.

Koncert odbył się w sali OSP Osielec Górny i byl ukoronowaniem muzycznego projektu realizowanego przy wsparciu gminy Jordanów.

Najpierw na scenie zaprezentował się szkolny zespół wokalny „Osieleckie Dzwońce”, przenosząc publiczność w muzyczny świat bajek, a następnie - z nowym repertuarem - wystąpił chór „Vox Altisono”.
Tym razem chórzystki, pod kierownictwem Kseni Miśkiewicz i przy akompaniamencie Wojciecha Inglota, zaprezentowały słuchaczom repertuar piosenek musicalowych.

Zarówno występy, jak i cała oprawa koncertu uczyniły sobotni wieczór wyjątkowym, a długie i gorące brawa publiczności są tego najlepszym potwierdzeniem.

Zwieńczeniem koncertu były życzenia świąteczne i wspólne odśpiewanie kolędy ”Wśród nocnej ciszy”.

Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Chór Kameralny „Vox Altisono”, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Organizatorzy dziękują zarządowi OSP Osielec Górny za udostępnienie sali i pomoc w organizacji koncertu, a publiczności za obecność.

Więcej zdjęć tutaj