Dziś, w Naprawie, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, odbyły się Gminne zawody sportowo - pożarnicze, w których wzięły udział wszystkie jednostki OSP gminy Jordanów.

Drużyny rywalizowały zarówno w sztafecie pożarniczej, jak i w ćwiczeniach bojowych, a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny dh Stanisław Marek i sędziowie pomocniczy.

Po zsumowaniu wyników zwycięzcą tegorocznych zawodów okazała się drużyna z OSP OSIELEC, na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP NAPRAWA, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna OSP OSIELEC GÓRNY. Kolejne miejsca zajęły: OSP ŁĘTOWNIA, OSP WYSOKA i OSP TOPORZYSKO.

Puchary, medale i dyplomy wręczył drużynom wójt gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Komendantem Gminnym OSP dh Bogusławem Wróblem i i jego zastepcą dh Krzysztofem Stopą.

Na koniec zarówno wójt gminy, jak i komendant podziękowali drużynom za udział w zawodach i pogratulowali zdobytych miejsc.