W minioną niedzielę (17.07.), w Naprawie, odbyły się Gminne zawody w martwym ciągu o Puchar Wójta Gminy Jordanów.


W zawodach wzięło udział trzynastu zawodników. Walczyli o Puchar Wójta Gminy Jordanów, medale, dyplomy, nagrody pieniężne i rzeczowe, a także nagrody "z przymrużeniem oka", jakie przygotowali organizatorzy. A były to min. kilogram boczku, kilogram słoniny, kilogram salcesonu i...jaja.


Zawodnicy zostali sklasyfikowani według uzyskanych punktów WILKS. I tak, pierwsze miejsce wywalczył Marcin Boruchowski z wynikiem 176,52, drugie - Natalia Soboń z wynikiem 174,22, a trzecie - ubiegłoroczny zwycięzca Szymon Mazurek z wynikiem 163,77.


Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni, a nagrody wręczył wójt gminy Jordanów Artur Kudzia.


Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie "Śleboda" z Osielca, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Gminne zawody w martwym ciągu zostały zorganizowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy w Jordanowie, za co organizatorzy serdecznie dziękują.


Zwieńczeniem niedzielnych zmagań był festyn z Duetem Muzycznym WALOR zorganizowany przez KS "Unia" Naprawa.


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania zawodnikom, sędziom i kibicom, a także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji zawodów.


Więcej zdjęć tutaj