W dniu 30 sierpnia br., podczas sesji Rady Gminy Jordanów, odbyło się uroczyste wręczenie powierzenia stanowisk dyrektorskich.

Z rąk wójta gminy Jordanów Artura Kudzi oraz przewodniczącego Rady Gminy Daniela Mirka nominacje otrzymali:
- Pani Iwona Nowak na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Osielcu,
- Pan Andrzej Książek na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łętowni,

- Pani Agnieszka Kowalcze na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w  Toporzysku,

- Pani Katarzyna Spendel na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Wysokiej.

Gratulujemy objęcia stanowisk oraz życzymy satysfakcji z pracy zawodowej i powodzenia w zarządzaniu powierzonymi placówkami.