W dniu 30 sierpnia br.,  podczas sesji Rady Gminy Jordanów, odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę dyrektorów placówek oświatowych: Bożeny Traczyk - dyrektora Przedszkola Samorządowego w Osielcu, Eugeni Knapczyk - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku oraz Stanisława Madonia - dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Wysokiej.


Wójt gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z przewodniczącym Rady Gminy Danielem Mirkiem i kierownikiem Gminnego Ośrodka Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie Agnieszką Majchrzak podziękowali odchodzącym dyrektorom za zaangażowanie i pracę na rzecz placówek, którymi kierowali przez wiele lat oraz za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Wyrazili wdzięczność za cierpliwość, życzliwość i troskę o dobro uczniów i szkoły, życząc jednocześnie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, realizacji planów oraz zasłużonego wypoczynku.


Z kolei odchodzący na emeryturę dyrektorzy podziękowali wszystkim osobom, z którymi przez wiele lat pełnienia swoich funkcji było im dane współpracować.