Przewodniczący  Rady  Gminy

zwołuje

XXXV  SESJĘ  RADY  GMINY  JORDANÓW

Proponowany porządek  obrad:

1. Otwarcie Sesji – wręczenie stypendiów Wójta Gminy Jordanów dla uczniów oraz wręczenie podziękowań dla dyrektorów szkół i przedszkoli odchodzących na emeryturę.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXIV Sesji Rady Gminy Jordanów.
  4. Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym i realizacji uchwał Rady Gminy
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości.
  7. Uchwała w sprawie przyjęcia informacji z przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2022 roku.
  8. Uchwała w sprawie przyjęcia informacji o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jordanów na lata 2022 - 2030 za I półrocze 2022 roku.
  9.  Uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy Jordanów na 2022 rok.
  10. Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jordanów na lata 2022 – 2030.
  11. Uchwała w sprawie organizacji wspólnej obsługi administracyjnej, finansowej i organizacyjnej jednostek organizacyjnych Gminy Jordanów zaliczanych do sektora finansów publicznych.
  12. Uchwała w sprawie: powierzenia Urzędowi Gminy w Jordanowie obsługi kasowej jednostek budżetowych Gminy Jordanów.
  13. Uchwała w sprawie ustalenia bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach oraz oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jordanów.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Zakończenie.

SESJA  odbędzie się w dniu 30 sierpnia br. /tj: wtorek/