W imieniu organizatorów zapraszamy na Gminne Dożynki, które odbędą się 21 sierpnia br. w Toporzysku.

W części oficjalnej msza św. , powitanie gości, wręczenie chleba dożynkowego na ręce wójta gminy, wystąpienie wójt i zaproszonych gości, wręczenie odznak "Za zasługi dla  Gminy Jordanów i prezentacja KGW z ośpiewaniem wieńców dożynkowych.

W części artystycznej zobaczymy występy: orkiestry OSP z Toporzyska, Mażoretek z Naprawy, Wiktorii Ciapały z Toporzyska, Gminnego Zespołu Regionalnego "Gronie" z Łętowni, Zespołu Oddziału Związku Podhalan "Wysocko Śleboda" z Wysokiej.

Gwiazdą imprezy będzie znany i lubiany Góralski Kabaret TRUTEŃ, a także Zespół BLU REY.

Całość imprezy zwieńczy zabawa taneczna z Zespołem ZAPALENI.

Organizatorzy zadbali o darmowe, liczne atrakcje dla dzieci, w tym m.in darmowe dmuchańce i dobrze zaopatrzony bufet.

Będą także stoiska, m.in. Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa, Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego, Lokalnej Grupy Działania "Podbabiogórze" czy też promocyjne stoisko Gminy Jordanów z okazji XXX-lecia jej istnienia.

Będzie też gratka dla miłośników motoryzacji - wystawa zabytkowych samochodów.

Serdecznie zapraszamy do Toporzyska!