W poniedziałek (11.12.), społeczność strażacka OSP Osielec, powitała nowy wóz -samochód lekki rozpoznawczo - ratowniczy SLRR z napędem 4x4 typu pickup marki TOYOTA HILUX.

W tym radosnym momencie powitania nowego samochodu strażakom towarzyszyli m.in. wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, radna województwa małopolskiego Danuta Kawa, radni gminy Jordanów, a także przedstawiciele organizacji i instytucji zaprzyjaźnionych z OSP.

W imieniu zarządu OSP Osielec słowa podziękowań kierujemy pod adresem wójta gminy Jordanów Artura Kudzi, rady Gminy Jordanów, radnej województwa małopolskiego Danuty Kawy, a także sponsorów, mieszkańców Osielca i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pomogli w zakupie tego samochodu.

Niech służy „Bogu na chwałę i ludziom na pożytek”.