W dniu 21 marca br., w Łętowni, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Koła Gospodyń Wiejskich "Przebojowe Łętowianki" z Łętowni

Otwarcia zebrania i powitania gości dokonała przewodnicząca koła pani Halina Grubarek, następnie wybrano przewodniczącą i sekretarza zebrania. Na przewodniczącą wybrano panią Gabrielę Korbel - dyrektora GOKSiP, a na sekretarza - panią Danutę Proszek.

Sprawozdanie z działalności KGW za 2022 rok przedstawiła przewodnicząca koła pani Halina Grubarek. Sprawozdanie finansowe za ubiegły rok zreferowała pani Bogusława Miernik, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej przedstawiła pani Władysława Ciszczoń.

Słuchając poszczególnych sprawozdań nikt nie miał wątpliwości, że zarządowi należy się jednogłośne absolutorium, co też chwilę później stało się faktem.

W kolejnym punkcie przewodnicząca zaznajomiła wszystkich z planami KGW na rok bieżący.

Głos zabrali także zaproszeni goście, a wśród nich: wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, komendant gminny OSP Bogusław Wróbel, przewodniczący rady sołeckiej Adam Miernik, radny Stanisław Książek, ks. Rafał Salawa, a także przedstawicielki ARiMR w Suchej Beskidzkiej Justyna Sobinek i Zofia Szczurek oraz dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.

Wszyscy zgodnie podkreślali ogromne zasługi koła dla pielęgnowania lokalnej tradycji, a także zaangażowanie na rzecz miejscowej społeczności. Było mnóstwo życzeń i gratulacji dla pań, a także podziękowań za współpracę.

Więcej zdjęć tutaj