25 maja Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Danielem Mirek odwiedzili mieszkankę Wysokiej Panią Aleksandrę Sewioło.

Okazja była nie przypadkowa. Mieszkanka Gminy Jordanów obchodziła dziś swoje 100. urodziny. Z tej okazja na ręce dostojnej jubilatki włodarze gminy złożyli serdeczne gratulacje oraz przekazali pamiątkowe listy gratulacyjne od Premiera Mateusza Morawieckiego, Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz władz Gminy Jordanów.

Wójt Gminy Jordanów przekazując drobny upominek życzył jubilatce zdrowia, uśmiechu i radości z każdego kolejnego dnia.

Pani Aleksandra ma dwójkę dzieci i dziewięcioro wnucząt. Na długowieczność ma swój własny przepis, ale sekretów na tak wspaniałą kondycję nie zamierzała zdradzać. Jeden z nich widać jednak gołym okiem. To troska, wrażliwość, miłość, życzliwość, którą Panią Aleksandrę każdego dnia darzą bliscy.

Dostojnej Jubilatce jeszcze raz składamy gratulacje i najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy kolejny dzień przynosi wiele uśmiechu i radości, a dobre zdrowie niech dopisuje jak najdłużej.


Więcej zdjęć: tutaj


Tekst i zdjęcia: A.Grabski, USC