14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Jordanów Danielem Mirkiem oraz Kierownikiem Gminnego Ośrodka Administracji Szkół i Przedszkoli w Jordanowie Agnieszką Majchrzak spotkał się z nauczycielami pracującymi w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Jordanów, a także z dyrektorami wszystkich palcówek podległych Gminie.

Wójt Gminy podziękował uczestnikom spotkania za opiekę nad uczniami, codzienną pracę w edukacji i wychowywanie młodego pokolenia. Skierował także do nauczycieli życzenia zdrowia i wytrwałości w tym wymagającym i odpowiedzialnym zawodzie.

Święto Edukacji Narodowej stało się okazją do uhonorowania osób wyróżniających się osiągnięciami zawodowymi. Nagrodzonych zostało 5 dyrektorów oraz 12 nauczycieli pracujących w podległych placówkach. 

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy.  


tekst i zdjęcia: A. Majchrzak


Więcej zdjęć  tutaj