Na zaproszenie Pani Anety Tempki dyrektora Niepublicznego Przedszkola „Akademia Dziecka” w Naprawie, Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia wraz z Kierownikiem GOASIP w Jordanowie Agnieszką Majchrzak uczestniczyli w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Po występach dzieci odbył się koncert Kordiana Cieślika, przy którym wspólnie bawili się dzieci, rodzice i dziadkowie.

Spotkanie było także okazją do złożenia podziękowań za dotychczasową współpracę między Niepublicznym Przedszkolem, a władzami samorządowymi.

Wójt Gminy złożył podziękowanie za trud wkładany w wychowywanie najmłodszego pokolenia oraz życzył dalszego rozwoju placówki dla dobra całego społeczeństwa.

tekst: A. Majchrzak