W dniu wczorajszym (29.02.), w Centrum Kultury i Filmu w Suchej, odbyła się uroczysta gala z okazji 25 - lecia powstania Powiatu Suskiego.

Była okazja do podsumowań, wspomnień, spotkań, a także gratulacji, życzeń i podziękowań.

W imieniu wójta gminy Jordanów Artura Kudzi, podziękowania na ręce starosty suskiego Józefa Bałosa, złożyli: przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek i sekretarz Rafał Lubaszka.

Podziękowania dotyczyły owocnej współpracy z władzami powiatu suskiego, dzięki której możliwa była wreszcie realizacja wielu inwestycji powiatowych na terenie gminy Jordanów. W tym miejscu wystarczy wspomnieć chociażby stabilizację osuwiska w Osielcu, remonty dróg: w Łętowni, Naprawie, Wysokiej i Toporzysku, jak i wiele innych służących mieszkańcom naszej gminy.