W minioną niedzielę (03.03.), w Zawoi, odbyły się III Powiatowe Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo - Pożarnicze, w których wzięło udział 47 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu suskiego.

Młodzi strażacy musieli wykonać serię zadań, a wśród nich m.in. przenieść gaśnice, rozłączyć węże, przenieść węża na podest, połączyć węże i przebiec pod poprzeczką.

Po zaciętej rywalizacji, w grupie dziewcząt indywidualnie, pierwsze miejsce zdobyła Maja Babik z MDP Osielec Górny.

Z kolei w grupie chłopców indywidualnie na podium znalazł się Patryk Budka z MDP Łętownia, zajmując trzecie miejsce.

Bardzo dobry wynik osiągnęła drużyna MDP Osielec Górny, bo drużyna dziewcząt zdobyła drugie miejsce, a drużyna chłopców - trzecie. Niewiele szczęścia zabrało drużynie chłopców z MDP Łętownia, która uplasowała się na czwartym miejscu.

Serdecznie gratulujemy!!!

Jednocześnie dziękujemy pozostałym drużynom MDP z naszej gminy za wspólną rywalizację.