W sobotę (02.03.), w Toporzysku, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia KGW „Niezłe Ziółka”.

Zebranie rozpoczęła prezes stowarzyszenia Zofia Gruca witając zebranych gości oraz członkinie i członków stowarzyszenia. Dalszą część zebrania poprowadził członek honorowy stowarzyszenia KGW „Niezłe Ziółka” Adam Kawula.
Obecni na zebraniu zostali zapoznani ze sprawozdaniami z działalności koła, a także z planami na rok bieżący.

Patrząc na niezwykle prężną działalność koła, osiągnięte cele i sukcesy, jednogłośne absolutorium dla zarządu było tylko formalnością.

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście, w wśród nich m.in. wójt gminy Jordanów Artur Kudzia, radna Zofia Kulka, radny Zdzisław Filipek i radny Eugeniusz Wierzba oraz dyrektor GOKSiP Jordanów Gabriela Korbel.

Słowa wdzięczności i uznania dla koła - za dotychczasową działalność na rzecz lokalnej społeczności - wyraził wójt gminy w swoim imieniu i w imieniu radnych, a także dyrektor GOKSiP Jordanów, dziękując „Niezłym Ziółkom” za dotychczasową owocną współpracę.

Zwieńczeniem podziękowań dla koła było przekazanie przez wójta Artura Kudzię na ręce prezes Zofii Grucy pamiątkowej statuetki.

Niezwykle miłą niespodziankę dla wszystkich pań przygotowali także panowie zrzeszeni w stowarzyszeniu. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet obdarowali wszystkie panie czekoladkami i tulipanami.

Oficjalną część zebrania zakończyło wspólne spotkanie przy stole.

Więcej zdjęć: tutaj