W dniu 25 kwietnia br., w Osielcu, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

Celem tego konkursu było m.in zainteresowanie dzieci poezją, popularyzacja poezji, a także rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci.

Do recytatorskich zmagań przystąpiło 25 przedszkolaków ze wszystkich sołectw naszej gminy., a ich występy oceniała komisja w składzie: Beata Firek - bibliotekarka z Naprawy, Ilona Walczyszyn - instruktor kultury GOKSiP oraz Gabriela Korbel - dyrektor GOKSiP Jordanów.

Wszystkie recytacje były piękne, a dzieci włożyły mnóstwo pracy w ich przygotowanie. I dlatego komisja konkursowa postanowiła przyznać wszystkim recytatorom pierwsze miejsca I dodatkowo wyróżnić trzech recytatorów: Zosię Ceremugę, Dianę Sularz i Kamila Wilczaka.

Występy małych artystów oglądały dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Osielcu, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, a także wójt gminy Jordanów Artur Kudzia. I to właśnie pan wójt wraz z komisją konkursową wręczył recytatorom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez GOKSiP Jordanów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a także nauczycielom, opiekunom i rodzicom za przygotowanie występów.

Więcej zdjęć tutaj