Przewodniczący Rady Gminy

II SESJĘ RADY GMINY JORDANÓW

Proponowany porządek obrad:

1.    Otwarcie Sesji.
2.    Przyjęcie porządku obrad.
3.    Przyjęcie protokołu z LIV i I Sesji Rady Gminy Jordanów.
4.    Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym.
5.    Interpelacje i zapytania radnych.
6.    Wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości.
7.    Uchwała w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Jordanów i ustalenia liczby członków oraz składu osobowego.
8.    Uchwała w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Jordanów i ustalenia liczby członków oraz składu osobowego.
9.    Uchwała w sprawie powołania Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Gminy Jordanów i ustalenia liczby członków oraz składu osobowego.
10.    Uchwała w sprawie powołania Komisji Oświaty i Spraw Społecznych Rady Gminy Jordanów i ustalenia liczby członków oraz składu osobowego.
11.    Uchwała w sprawie wyboru przewodniczących stałych komisji Rady Gminy Jordanów.
12.    Uchwała w sprawie uchylenia uchwały Nr XXXIX/352/2022 Rady Gminy Jordanów z dnia 28 grudnia 2022 r. w sprawie ustalenia wysokości i zasad przyznawania diet dla radnych Rady Gminy Jordanów oraz zasad zwrotu kosztów podróży służbowych radnych.
13.    Uchwała w sprawie ustalenia wysokości i zasad przyznawania diet dla radnych Rady Gminy Jordanów oraz zasad zwrotu kosztów podróży służbowych radnych.
14.    Wolne wnioski.
15.    Zakończenie.