W dniu 19 września br., podczas obrad Sesji Rady Gminy, Wójt Gminy Jordanów Artur Kudzia i Przewodniczący Rady Gminy Jordanów Zdzisław Filipek uhonorowali najzdolniejszą młodzież z terenu Gminy Jordanów, wręczając stypendia w ramach Lokalnego Programu Gminy Jordanów w przedmiocie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

Stypendia otrzymali:
- za osiągnięcia naukowe: Oliwia Marszałek, Nicola Marszałek, Martyna Macioł i Wojciech Kołodziej,
- za osiągnięcia sportowe: Artur Ryś, Eryk Ryś, Martyna Górka, Antonina Świętek, Mikołaj Jankoś, Patryk Zachwieja, Franciszek Wilczak i Karolina Wilczak,

- za osiągnięcia artystyczne: Nikola Gacek i Szymon Derela.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy, aby to wyróżnienie było inspiracją do dalszego rozwoju talentu i osiągania jeszcze lepszych wyników.

Dziękujemy także za promowanie regionu poza obszarem Gminy Jordanów.

Więcej zdjęć tutaj