Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXII Sesji Rady Gminy Jordanów.
  4. Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym i realizacji uchwał Rady Gminy.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości.
  7. Debata nad Raportem o Stanie Gminy Jordanów.
  8. Uchwała w sprawie wotum zaufania dla Wójta Gminy Jordanów.
  9. Uchwała w sprawiezatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jordanów za rok 2020.
  10. Uchwała w sprawieabsolutorium dla Wójta Gminy Jordanów z tytułu wykonania budżetu Gminy Jordanów za 2020 rok.
  11. Uchwała w sprawie: zmian w budżecie Gminy Jordanów na 2021 rok.
  12. Uchwała w sprawie: zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jordanów na lata 2021 – 2030.
  13. Uchwała w sprawie zatwierdzenia rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
  14. Uchwała w sprawie przyjęcia regulaminu przyznawania stypendiów Wójta Gminy Jordanów w ramach Lokalnego Programu Gminy Jordanów w przedmiocie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.
  15. Uchwała w sprawie przyjęcia regulaminu przyznawania stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej dla uczniów będących mieszkańcami Gminy Jordanów.
  16. Uchwała w sprawie przyjęcia regulaminu przyznawania stypendiów sportowych dla uczniów będących mieszkańcami Gminy Jordanów.
  17. Wnioski i oświadczenia radnych.
  18. Zakończenie.

SESJA odbędzie się w dniu 8 czerwca br. /tj: wtorek/