Przewodniczący Rady Gminy

XXIV SESJĘ RADY GMINY JORDANÓW

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXIII Sesji Rady Gminy Jordanów.
  4. Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym i realizacji uchwał Rady Gminy.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości.
  7. Uchwała w sprawie rozpatrzenia wniosku w sprawie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Jordanów.
  8. Uchwała w sprawie: zmian w budżecie Gminy Jordanów na 2021 rok.
  9. Uchwała w sprawie: zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jordanów na lata 2021 – 2030.
  10. Uchwała w sprawie określenia średniej ceny jednostek paliwa w Gminie Jordanów na rok szkolny 2021/2022.
  11. Uchwała w sprawie w sprawie: udzielenia pomocy finansowej na zadania o charakterze celu publicznego - ochrona środowiska dla Powiatu Suskiego w 2021 roku.
  12. Uchwała w sprawie uchwalenia Statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jordanowie.
  13. Uchwała w sprawie wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego.
  14. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Jordanów dla Sołectwa Osielec.
  15. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Jordanów dla Sołectwa Osielec.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Zakończenie.

SESJA odbędzie się w dniu 27 lipca br. /tj: wtorek/