1. Otwarcie Sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXII Sesji Rady Gminy Jordanów.
  4. Sprawozdanie Wójta z działalności w okresie międzysesyjnym i realizacji uchwał Rady Gminy
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Wystąpienia mieszkańców i zaproszonych gości.
  7. Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Naprawie.
  8. Debata nad Raportem o Stanie Gminy Jordanów.
  9. Uchwała w sprawie wotum zaufania dla Wójta Gminy Jordanów.
  10. Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Jordanów za rok 2021.
  11. Uchwała w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Jordanów z tytułu wykonania budżetu Gminy Jordanów za 2021 rok.
  12.  Uchwała w sprawie zmian w budżecie Gminy Jordanów na 2022 rok.
  13. Uchwała w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Jordanów na lata 2022 – 2030.
  14. Uchwała w sprawie zatwierdzenia rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
  15. Uchwała w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów specjalnych zatrudnionych w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Jordanów.
  16. Uchwała w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Jordanów oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, od dnia 1 września 2022 roku.
  17. Uchwała w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Jordanów.
  18. Uchwała w sprawie określenia średniej ceny jednostek paliwa w Gminie Jordanów na rok szkolny 2022/2023.
  19. Uchwała w sprawie: ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej za udział w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym.
  20. Wnioski i oświadczenia radnych.
  21. Zakończenie.

SESJA  odbędzie się w dniu 28 czerwca br. /tj: wtorek/